KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Mixed media 12213330

nr 1221 3330

Sten Etling

(f. 1947), Sverige

Kuvert. Signerad, numrerad 25/50. Mixed media litografi/collage. Motivet: 26x28 cm

Sten Etling, svensk bildkonstnär född 1947.

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 december 2018
kl 18:52:08

2/12 12:24:26 1      100 kr
3/12 18:47:08 2      Vinnande bud

Sten Etling

Läs mer om Sten Etling